هضم – گوارش طراحی پنجره تجهیزات ساختمان

هضم – گوارش: طراحی پنجره تجهیزات ساختمان نیویورک اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ در پی ایجاد ارتشی از جاسوسان جهت ورود به کشور عزیزمان ایران و کره‌شمالی است

منابع آگاه اطلاعاتی در آمریکا اعلام کردند که بر اساس طرح تازه رئیس‌جمهوری این کشور قرار است شبکه‌ای از جاسوسان ایجاد شود که به نوعی آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا را

ترامپ در پی ایجاد ارتشی از جاسوسان جهت ورود به کشور عزیزمان ایران و کره‌شمالی است

ترامپ در پی ایجاد ارتشی از جاسوسان جهت ورود به کشور عزیزمان ایران و کره شمالی است

عبارات مهم : ایران

منابع آگاه اطلاعاتی در آمریکا اعلام کردند که بر اساس طرح تازه مدیر جمهوری این کشور قرار است شبکه ای از جاسوسان ایجاد شود که به نوعی آژانس های اطلاعاتی آمریکا را دور بزنند.

به گزارش ایلنا به نقل از اینترسپت، دولت دونالد ترامپ قصد دارد لوایحی را به پیشنهاد «اریک پرینس» موسس «بلک واتر» و افسر بازنشسته شرکت سیا که یکی از شخصیت های مهم در «پرونده کشور عزیزمان ایران کنترا» بوده هست، به رییس شرکت سیا و کاخ سفید ارائه دهد.

ترامپ در پی ایجاد ارتشی از جاسوسان جهت ورود به کشور عزیزمان ایران و کره‌شمالی است

به گفته منابع آگاه اطلاعاتی در آمریکا، بر اساس این طرح قرار است شبکه ای از جاسوسان ایجاد شود که به نوعی آژانس های اطلاعاتی آمریکا را دور بزنند. این منابع آگاه گفته اند که این طرح به عنوان راهی جهت مقابله با دشمن های دولت در جامعه اطلاعاتی که تلاش دارند ریاست جمهوی ترامپ را تضعیف کنند، طراحی شده است است.

بر اساس این گزارش، این برنامه احتمالاتی را در مورد اقدام های دولت جهت استفاده از بعضی شرکت های اطلاعاتی به منظور توجیه رویکردهای سیاسی دولت ترامپ به وجود آورده هست. یکی از مقام های اطلاعات آمریکا که به طور دسته اول از جزییات این طرح خبر دارد، گفته است که پومپئو به بوروکراسی شرکت اطلاعات آمریکا اعتماد ندارد. در نتیجه نیاز دارد خودش گزارش هایی را به طور مستقیم تهیه کند. این یعنی از نظر پومپئو گزارش های دیگر به دست جامعه اطلاعاتی می رسد و گروه وسیعی به آن اطلاعات دسترسی دارند که پومپئو از این بابت راضی نیست. او قصد دارد به اطلاعاتی دست پیدا کند که مستقیم به خودش و رییس جمهوری انتقال یافته شود.

منابع آگاه اطلاعاتی در آمریکا اعلام کردند که بر اساس طرح تازه رئیس‌جمهوری این کشور قرار است شبکه‌ای از جاسوسان ایجاد شود که به نوعی آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا را

به گزارش اینترسپت بعضی از افراد درگیر در این طرح با کسانی که ممکن است در تامین مالی این عملیات به آنها کمک کنند، دیدار کرده اند. این طرح، ارتشی از جاسوسان را ایجاد می کند که هیچ پوشش رسمی ندارند و به نظر می رسد قرار است به مناطقی که پرسنل اطلاعاتی آمریکا از ورود به آن منع شده است اند از جمله کشور عزیزمان ایران و کره شمالی نیز وارد شوند. کاخ سفید قصد دارد واحدی ایجاد کند که در سراسر دنیا آنها را قادر به شناسایی و دستگیری مظنونان به تروریسم و پروپاگاندا در خاورمیانه و اروپا جهت مبارزه با افراط گرایی و کشور عزیزمان ایران کند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | اطلاعات | اطلاعات | دولت ترامپ | دولت دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs