هضم – گوارش طراحی پنجره تجهیزات ساختمان

هضم – گوارش: طراحی پنجره تجهیزات ساختمان نیویورک اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد تمدید شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه خبر داد.

مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد تمدید شد

مهلت عضویت آزمون ارشد تمدید شد

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت عضویت در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: به منظور فراهم آوردن شرایط مورد نیاز جهت آن دسته از داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد جهت پذیرش دانشجو در ۶ گروه آموزشی و ۱۴۰ کد رشته امتحانی و همچنین بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور که نتوانستند در مهلت تعیین شده است نسبت به عضویت اقدام کنند، این مهلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر تمدید شد. داوطلبان در این مهلت تعیین شده است می توانند از طریق سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به عضویت خود اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد تمدید شد

وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت 13 ظهر امروز، چهارشنبه، 22 آذر ماه تعداد 301 هزار و 570 نفر جهت شرکت در دوره های آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ عضویت کردند و به تمام داوطلبان علاقه مند توصیه می شود در مهلت باقی مانده نسبت به عضویت جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

دکتر توکلی تاکید کرد: تمام داوطلبان متقاضی عضویت در آزمون فوق ضرورت دارد قبل از ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای عضویت را مطالعه کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 97 تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه، ۲۶ آذر ماه خبر داد.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: بر اساس برنامه زمانی آینده نگری شده است آزمون فوق در روزهای پنجشنبه، ششم و جمعه هفتم اردیبهشت ۹۷ در حوزه های امتحانی مربوطه برگزار می شود.

دکتر توکلی در آخر تاکید کرد: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و برگ راهنمای مربوط از روز دوشنبه، سوم اردیبهشت ماه بر روی سایت شرکت سنجش و آموزش کشور قرار می گیرد و لذا داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، پنجم اردیبهشت ماه ۹۷ وقت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | دانشگاه | اردیبهشت | داوطلبان | حسین توکلی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs